Archiv za měsíc Březen, 2009

Sumsing Turbo 3000

Neděle, 29. 3. 2009

Ultrauniverzální mobilní telefon

(dále…)

Jak správně točit pivo

Neděle, 29. 3. 2009

Rozdíl mezi pojmy “točit pivo” a “TOČIT PIVO”…

(dále…)

Upgrade na druhou

Pátek, 27. 3. 2009

Dnešním upgradem sem zabil dvě mouchy jednou ranou. Nejen, že sem konečně předělal jazyk z angličtiny na češtinu, ale tím počeštěním se mi odstranila chyba, která mi ve středu domršila RSS. Teď už můžete svoji čtečku futrovat mým krmivem.

Upgrade

Středa, 25. 3. 2009

Stala se mi nemilá věc. Přestal mi z neznámýho důvodu chodit RSS feed. V bláhový představě sem si myslel, že přeinstalováním WordPressu to vyřešim, ale kulový. Dokonce nepomohlo ani upgradovat. Ale už sem možná přišel na to, kde je zakopanej pes. Tím se ale už teď nebudu zabejvat, protože za chvíli mažu do práce.

Weekend report #12

Středa, 25. 3. 2009

… aneb Práce skoro bez práce

Tak tenhle vejkend byl tak trochu oddechovej a přesto, že to byly noční směny, tak se mi na tu sobotní povedlo mírně zaspat. Nakonec sem dorazil eště docela včas. Nevim, čím to bylo, ale v pondělí sem byl po klidným vejkendu docela vyfluslej. O to víc je to záhadnější, že sem čas mezi směnama všechen prospal…

Weekend report #11

Úterý, 24. 3. 2009

? aneb Nevyužitý poteciál potenciálně využitelného volného víkendu

Asi tak by se dalo popsat to, co sem dělal (nebo spíš nedělal). Prostě jediná činnost byla taková, že sem sledoval filmy a seriály, prokládal to občasným jedením a zobáním čehokoliv a občas vykonáním vetší či menší potřeby (není třeba popisovat). Prostě žádná duchaplná činnost, která by plodila jakýkoli výsledky (kromě konání potřeb, ale tam sou výsledky trochu sporný - jejich využitelnost se neúprosně blíží nule).

Weekend report #10

Úterý, 24. 3. 2009

? aneb Po práci je někdy třeba se trochu rozptýlit

Desátej vejkend v roce (jako každej sudej) byl zase pracovní. Ale tenhle sem si trochu ozvláštnil tím, že sem byl v procesu jenom v pátek a v sobotu. O tom nemá cenu se nějak rozepisovat. Změnou byl způsob strávení sobotního večera, kterej se protáhnul do nedělních brzkých ranních hodin. Byla to akce v pardubický Ponorce, kde se po roce konal další REDRUM Crazy Carnival. A já sem tam byl hned dvakrát - jednou jako zajíc bez tváře na plakátě a podruhý coby profesorka chemie. Jinak taky jako fotograf. Akce to byla víc než podařená. A nechyběly ani známější postavy (který si určitě musely dolaďovat harmonogram minimálně v rozmezí čtrnácti dnů) jako Fantomas, Freddy Krueger nebo třeba živoucí legenda mezi DJi Horst Webr Ficken, hrající například agro bio trash disco, hobby metal, doom country nebo deutsch grind pop. Nechyběla ani návštěva ?u Negra? (jinak Barka Grill), kde byla samozřejmě zase fronta až ven.
Neděle se nesla v duchu vzpamatovávání se z předcházejícího večera. Ale vyprošťováky se záhadným způsobem nekonaly.

Weekend report #9

Pondělí, 2. 3. 2009

?aneb Výlety za úlovky

Tentokrát sem se o vejkendu ani moc nenudil - vlastně vůbec nenudil. V pátek sem si udělal vyjížďku do HK, abych tam udělal nějaký fotky. Po tom, co sem vylez z nádražní haly, sem zůstal v němým úžasu stát a zíral na novou (aspoň pro mě) odbavovací plochu pro vozidla MHD. Kluci se na tom docela vyřádili. Po pokochání se novotou sem se rozběhnul na Starý náměstí a tam pobíhal s foťákem z jednoho místa na druhý. Fotky už sou samozřejmě ve fotogalerii, kromě některejch, co musim eště dodělat. Když už se žaludek dožadoval svýho, zašel sem si do c.k. restaurantu Ferdinanda d´Este na staročeskou kuřecí směs se šťouchanejma bramborama a vynikající Plzeň. Když sem vylez ven, bylo docela zamračíno a další focení už nemělo smysl.
V sobotu sem se zabejval fotkama a videem z vybranejch kusů, což se mi nakonec povedlo. Měl sem jít fotit na oslavu narozenin dvou kámošů, ale k tomu sem se nedostal z různejch důvodů.
V neděli sem si zase udělal vejlet do Hradce, abych nafotil to, co sem v pátek nestih. Stejně tam budu muset eště časem zajet, protože i samotný centrum je dost velký na to, aby se dalo nafotit za jedinej den. Docela sem se prošel, dokonce sem se dostal i na místa, kam moje noha v životě nezabloudila. K nedělním fotkám se budu muset časem dostat. Večer sem si došel na pár rekreačních kousků do knajpy a psychicky se připravoval na reinstalaci kámoščinýho noťase (Acer - takže psychická příprava je namístě).